YETİŞKİN
ÇOCUK

Odalar

Delüks Oda

Adana’nın en merkezi yerinde sessiz ve huzurlu bir seyahat deneyimi sunan otelimizdeki delüks odalarımızda adanalı olmanın hissiyatını rahat ve özel yataklarımızın keyfini çıkararak yaşayabilirsiniz.

KEŞFEDİN

Çatı Katı Delüks Oda

Kuş tüyü yastıkların arasındaki yatağınızda uzanırken yıldızları seyredebileceğiniz yağmurun altında uzanıp ıslanmadan rahatça uyuyabileceğiniz çatı katımızda bulunan sessiz ve konforlu odalarımızdır.

KEŞFEDİN

Çatı Katı Suit

Çatı Katı Suitlerimiz otelimizin en özel odalarından birisidir. Bu odalarımızda yatak odasının ferahlığı ve konforu dışında geniş konforlu bir oturma odasında yıldızları seyredebileceğiniz panoramik bir pencere aynı zamanda tasarim banyonuzdaki jakuziye kadar eviniz kadar konforlu bir seyahat geçirebilirsiniz.

KEŞFEDİN

Balkonlu Suit Oda

Balkonlu Suit odalarimiz otelimizin en ferah odalarından birisidir. Bu odalarımızda yatak odasının ferahlığı dışında çayınızı yudumlayabileceğiniz özel yeşil bir balkona kolayca ulaşabilirsiniz. Rahat ve konforlu salonunda vakit geçirebilir aynı zamanda günün yorgunluğu ve stresini tasarım jakuzili banyonuzda atabilirsiniz.

KEŞFEDİN

Junior Suite

Junior Suitelerimiz otelimizin özel odalarindan bir tanesidir. Bu odalarımızda sizin için ayrı ve sessiz bir çalışma alanı bulunur. Bu alanda kahvenizi yudumlarken Adana’nın merkezinde planladığınız gibi çalışabilirsiniz.

KEŞFEDİN

Köşe Oda

Tasarım ve yeşil balkonlu en rahat odalarımızdan birisi olan köşe odalarımızda yine sizin için özel tasarım bir banyo bulunmaktadır. Köşe Odalarımız mimarisi ve dekorasyonuyla sizi evinizde hissetmeniz için tasarlanmıştır.

KEŞFEDİN

REZERVASYON YAPIN

DİREKT REZERVASYON

%10'A VARAN İNDİRİM

YETİŞKİN
ÇOCUK
ETKİNLİK SEÇİNİZ