Odalarımızı Keşfedin

Güleryüzlü

Konukseverliğini Akdeniz’in sıcaklığıyla buluşturan personelimiz her zaman yanı başınızda

Luxury Hotel

İş seyahati ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı

Genel Bakış

Keşfedin

Kusursuz ve modern tasarımıyla, Riva Reşatbey Luxury Hotel Adana’nın kalbi olarak adlandırılabilecek en eski semtlerinden biri olan Reşatbey semtindedir. Adana’nın kalbinde yer alan Riva Reşatbey Luxury Hotel, Tarihi Taş Köprü’nün ve Adana Merkez Parkı’nın dinlendirici yeşil ortamının hemen yakınında Atatürk Caddesine yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır. Seyhan Nehri, Tarihi Taş Köprü, Tarihi Tepebağı ve havalimanına kolay ulaşım sağlayan konumuyla Riva Reşatbey Luxury Hotel, aynı zamanda sanat etkinlikleri, kongre merkezleri ve Adana’nın ünlü restaurantları başta olmak üzere şehre canlılık katan tüm önemli aktivitelere yürüme mesafesindedir. Riva Reşatbey de konaklarken bir Adanalı kadar yerel olmanın hissiyatını yaşayacaksınız.

RİVA REŞATBEY LUXURY HOTEL

Kusursuz Seyahat Deneyimi

Adana’nın kalbinde baştan sona tüm detayların sizin adınıza düşünüldüğü bir seyahat deneyimi yaşatmak üzere tasarlandı.

Dizayn & Felsefe

İsmini ünlü komutan Reşat Ciğiltepe’nin Adana'da kaldığı konaktan alan ve mimari stilinin günümüzün modern detaylarıyla yeniden yorumlanmasıyla kurulan Riva Reşatbey Hotel; hem iş hem de eğlence seyahatlerinin vazgeçilmez adresi olarak yerini almaktadır. Zamansız tasarımını ev konforu ve kişiye özel hizmet anlayışı ile buluşturmak üzere 2010 yılında inşaa edilip, kapılarını alışılmışın dışında bir deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine açmıştır. Lüksü ve konforu yeniden tanımlayan ve herkes için lüks mentalitesiyle yola çıkan otelimizde 68 oda ve 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Odalarımızın hepsi, farklı ve tasarım mimariye sahiptir. Detaylara ve tasarıma duyduğumuz tutku ise lobimizden yüksek özelliklere sahip modern odalarımızın her noktasına kadar kendini hissettirmektedir. Tüm odalarda Picasso gibi birçok ünlü ressamın çizgilerinden esinlenilmiş, “Zamansız Tasarım” anlayışıyla hayata geçirilmiş sanat eserlerinden örnekler bulabilirsiniz. Zamansız ve modern çizgilerle hayata geçirilmiş olan ve beş yıldız standartlarında hizmet sunan otelimiz, bulunduğu noktanın Adana’nın en merkezi ve en huzurlu bölgesi olması, konforlu yatakları ve yastık menüleri ile müşterilerimizin seyahat deneyimini farklı bir boyuta taşımaktadır. Bunun da ötesinde otelimiz, Adana’nın kalbinde baştan sona tüm detayların sizin adınıza düşünüldüğü bir seyahat deneyimi yaşatmak üzere tasarlanmıştır.

01

Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik

Konuklarımızın konforunu sağlarken aynı zamanda çevresel etkileri düşünerek ve çevre dostu otel kavramı izinden giderek su ve enerji tasarrufu sağlayan, katı atıkları azaltan, geri dönüşüm ve yeniden kullanım programları uygulayan, sürdürülebilir çevre düzenlemeleri ve ekonomik çözümler geliştiren bir otel olmayı amaçlamaktadır.

02
{"type":8,"message":"Trying to get property of non-object","file":"\/var\/www\/vhosts\/adanariva.com\/httpdocs\/App\/Main\/Views\/genelbakis.php","line":11}