Odalarımızı Keşfedin

Balkonlu Suit

Kendinizi şımartın..

En ferah odalarımızdan olan bu odalarımızda yatak odasının ferahlığı dışında çayınızı yudumlayabileceğiniz özel yeşil bir balkona kolayca ulaşabilirsiniz. Rahat ve konforlu salonunda vakit geçirebilir aynı zamanda günün yorgunluğu ve stresini tasarım jakuzili banyonuzda atabilirsiniz.

Çatı Katı Suit

Eviniz kadar konforlu..

Yatak odasının ferahlığı ve konforu dışında geniş ve konforlu bir oturma odasında yıldızları seyredebileceğiniz aynı zamanda tasarım banyonuzdaki jakuziye kadar eviniz kadar konforlu bir seyahat geçirebilirsiniz.

Junior Suit

Tam planladığınız gibi..

Junior Suit odalarımızda sizin için ayrı ve sessiz bir çalışma alan bulunmaktadır. Bu alanda kahvenizi yudumlarken. Adana’nın merkezinde planladığınız gibi çalışabilirsiniz.

Köşe Oda

Evinizde hissetmeniz için tasarlandı...

Tasarım ve yeşil balkonlu en rahat odalarımızdan olan köşe odalarımızda yine sizin için özel tasarım bir banyo bulunmaktadır. Köşe Odalarımız mimarisi ve dekorasyonuyla sizi evinizde hissetmeniz için tasarlanmıştır.

Çatı Katı Delüks

Kendinizi şımartın..

Kuş tüyü yastıkların arasında ki yatağınızda uzanırken yıldızları seyredebileceğiniz yağmurun altında uzanıp ıslanmadan rahatça uyuyabileceğiniz çatı katımızda bulunan sessiz ve konforlu odalarımızdır.

Delüks Oda

Adanalı gibi hissedin...

Adana’nın en merkezi yerinde sessiz ve huzurlu bir seyahat deneyimi sunan otelimizde ki delüks odalarımızda adanalı olmanın hissiyatını rahat ve özel yataklarımızın keyfini çıkararak yaşayabilirsiniz.

{"type":2,"message":"Invalid argument supplied for foreach()","file":"\/var\/www\/vhosts\/adanariva.com\/httpdocs\/App\/Main\/Views\/odalar.php","line":159}