Odalarımızı Keşfedin
RİVA REŞATBEY LUXURY HOTEL

Gelişmiş teknolojiler ile
size özel etkinlikler

Gelişmiş Teknolojiler

Riva Reşatbey Luxury Hotel'in toplantı ve etkinlikleriniz için sunduğu teknolojik altyapıyla zaman çok daha verimli hale geliyor.

01

Merkezi Lolasyon

Riva Reşatbey Luxury Hotel, her yerden kolay ulaşımı ve merkezi lokasyonuyla şehrin tam kalbinde

02

Size Özel Etkinlikler

Riva Reşatbey Luxury Hotel; Özel kutlamalar, atölyeler, üst düzey toplantılar, doğum günü partileri veya şirket yemekleriniz için eşsiz özellikler sunuyor.

03
RİVA REŞATBEY LUXURY HOTEL

007

Küçük ve orta çaplı toplantılarınız için 5 misafire ev sahipliği yaptığımız 007 Salonumuz sıcak renklerle tasarlanmış mimarisi ve teknolojik altyapısı ile toplantılarınızı daha verimli hale getirmek için tasarlandı.

RİVA REŞATBEY LUXURY HOTEL

Business Salon

Tiyarto düzeninde 80 misafiri, U-Düzende ise 35-40 arası misafire ev sahipliği yaptığımız Business Salon, toplantılarınızı ferah atmosferi ve yüksek teknolojiye sahip altyapısı ile kusursuz hale getirmek için tasarlandı.

RİVA REŞATBEY LUXURY HOTEL

Gold Salon

Yuvarlak masa düzeninde 130 misafiri, tiyatro düzeninde ise 150 misafiri ağırlayabileceğimiz Gold Salon gösterişli mimarisi ve teknolojik altyapısı ile geniş çaplı organizasyonlarımızın yapıldığı salonumuzdur.

Image
GELİŞMİŞ TEKNOLOJİLER İLE

Size özel etkinlikler

20 ile 130 arasında değisen farklı kapasiteli salon seçeneklerimizle şehrin kalbinde bulunan Riva Reşatbey Luxury Hotel’de özel kutlamalar, atölyeler, üst düzey toplantılar, doğum günü partileri veya şirket yemeklerinizi teknolojik salonlarımızda gerçekleştirebilirsiniz.

{"type":2,"message":"Invalid argument supplied for foreach()","file":"\/var\/www\/vhosts\/adanariva.com\/httpdocs\/App\/Main\/Views\/toplanti.php","line":159}